Untoxin – Oczyść własny orgranizm oraz poczuj się znacznie lepiej! Obecnie jest to niezwykle proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w części pigułek. Środek ten przeznaczony jest do dawania w sezonach prania i detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie potrafi istnieć wynikiem przyjmowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Odkłada się zatem na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie pigułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji delikatnej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przenosi się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy stosować w trakcie czy po posiłku, popijając sporą dawką wody. 

Doskonałe efekty stosowania preparatu Untoxin można zobaczyć zaraz po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego zażywania. 

Należy myśleć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergię na jakikolwiek jego element.

Suplementy diety powinny stanowić umieszczane w temperaturze pokojowej w twórz ważny dla małych dzieci. Zabezpieczać przed słońcem i stosowaniem wilgoci. Produkt przeznaczony stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoksin

Acai Berry Extreme

african mango