Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja znajoma nie stanowiła w sumy zaspokojona? Kobiety wymagają sporo czasu, by odczuć całkowitą satysfakcję z seksu i doświadczyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że aktualne nie problem, to jeden wiesz, iż nie udało Ci się jej w całości zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się toż częściej, ona że w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być środkiem do doskonałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze swoją kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w bycie dłużej uprawiać sex niż przed rozpoczęciem kuracji. Ten możliwy czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył nadzieja kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Już nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

Derminax

Femmax