Świetne rezultaty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży efekt treningów
najwyższa wartość materiałów
przypływ sił i wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w wpływu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją moc oraz wielkość mięśniową. Toż nadzwyczaj wydajny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najświetniejsze wyniki wysiłków i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie przebywał na ochrony Twojego testosteronu. Nazywa to same korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i wielkości jeszcze przenigdy nie było naprawdę przystępne i intensywne. Będziesz traktował gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność oraz wpadnij na drugi poziom ćwiczeń. Kimera to szersza siłę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej grze również ewentualnie zdecydowany do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to również opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Niestety będziesz znał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść a kiedy uczyć, żeby polepszyć jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Skutki będą pewne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )