Marzyłeś o doskonałej sylwetce, natomiast ciężko o taki efekt? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najspokojniejsze aktywne składniki pozwalają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki tak ciężko pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ skutki naszych treningów. Cerberus da Ci stworzyć mięśnie ze zwykli i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i szybkości jeszcze zupełnie nie było właściwie przyjemne i silne.
Cerberus

Jeżeli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który pozwala na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten jest a Twoim wrogiem. Cerberus jest silnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i zachowuje poziom testosteronu na dużym stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak pracowałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Okazało się, iż ma zdolności do tworzenia swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym ciałem i zestawem odpowiedniej diety pokazały go jak właśnie pamiętać o siebie. Tę naukę wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to możny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )