Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij smutki, przygnębienia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi drinkom z najlepszych i najczęściej wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło oraz nieszczęścia, biel wzmacnia dobro oraz przyciąga pozytywną energię.

Świeca wytwarzana jest ręcznie z zdrowego wosku, posiada knot nasączony olejkami i sokami z niesamowicie skutecznych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału niezbędna istnieje jednocześnie odpowiednia formuła, która była grana teraz w starożytności; to specyficzne zaklęcie ochronne, jakie nasza chronić przed szkodliwą aurą z zewnątrz, nieszczęściami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma służenie wielowymiarowe. Nie wyłącznie zabezpiecza przed zniszczeniem oraz oczyszcza, ale jednocześnie unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ważną siłę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz odprężenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest skrajnie trudne. Natomiast sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko paru przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba wyłącznie skupić się na planie, który chcemy zrobić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

KankustaDuo

Knee Active