TriApidix300 – Chcesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Sprawdź ten innowacyjny specyfik juz dziś!

Suplement TriApidix300 dany stanowi dla osób odchudzających się, które chcą pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i monitorować wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz sprawia, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 wspomaga także w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zaopatrzone w rezultacie to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno pracować się tak, jak zalecił specjalista czy zgodnie z wieściami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w układu dnia co dwie pigułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na dowolny składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy wykorzystywać w terminie ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przechowywać w tle niedostępnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy zbadać datę sile na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do jedzenia w rozwoju dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą stanowić kierowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

Ultra-Slim