African Mango 900 – Jeśli pragniesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów wypróbuj efektywny środek African Mango 900!

African MANGO to zdrowy suplement diety widoczny w kwestii pigułek. Produkt ten dyktowany jest dla osób dorosłych, które zmagają się z nadwagą i wymagają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do stosowania tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli masy ciała.

Ważnym składnikiem wyniku jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał pozycja w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, uważających na końca udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest silnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą osobę w toku odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji artykułu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i władzę wagi. Fakt ten również działa dobrze na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W zespole suplementu diety African MANGO wydobywają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną zawartością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do otrzymania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla uzyskania najkorzystniejszego wyniku należy przyjmować kapsułki w trakcie bądź wręcz po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (okresowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie wchodzić potrzebnej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

bioveliss-tabs

breast fast