Untoxin – Czujesz się wciąż zmęczony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w postaci kapsułek. Wynik ten dedykowany jest do korzystania w terminach prania oraz detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie potrafi być efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Miesza się więc na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji delikatnej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co tłumaczy się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy dawać w trakcie lub po posiłku, popijając dużą liczbą wody. 

Pierwsze wyniki przyjmowania preparatu Untoxin można określić zaraz po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy myśleć o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na jakiś jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić pozostawiane w temperaturze domowej w system niedostępny dla młodych dzieci. Chronić przed światłem oraz tworzeniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie zapewne żyć podawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

tani Derminax

Follixin