Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Istnieje kilka łatwych strategii, pozwalających osiągnąć silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie mocna albo jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę porad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego tadalis zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli oraz krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż zmniejsza się przepływ krwi do członka w trakcie seksu. Jeśli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do chorób układu krwionośnego. Ten stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra zel być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.