Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Seks, który zazwyczaj jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przemienić przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 demonów to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, levitra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmakologicznie, z reguły lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są także domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią seks, lecz tych parę chorób może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach leczenia ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez zarazki, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część zakażeń dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz levitra tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują zakażenia, zwykle gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeśli wypijasz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe również pogłębiają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.