9 przepisów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Oto kilka prostych wskazówek, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie produkować hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdzają, iż dotyk ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i popęd seksualny. Światło z solarium też daje takie rezultaty.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Zauważyli oni, że filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy pojawi się tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Codziennie spożywaj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, erekcja
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie zwiększa transport krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Wskutek tego warto włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w organizmie oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie wykazało, iż już dwa papierosy mogą sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie tania kamagra